محل تبلیغات شما

طرح
همانطور که می گوییم ، برای همه سلیقه ها چیزی کیف لوازم نوزاد  وجود دارد ، و وقتی شخص سعی می کند تا یک ایده عینی در مورد یک محصول داشته باشد ، قضاوت ارزشی کمکی نمی کند. اما شخصاً ، آن الگویی نیست که مناسب من باشد. آنها را بی ادب می دانم ، پارچه ای بسیار زیبا نیست و ترکیب رنگی کمی طعم بد دارد. برای من ارزان یا حتی تقلبی است. با این وجود بسته به مارک و چند مشتری دیگر ، یک شکل کیف دستی بسیار شیک است و نوع چاپ نیز هست. بنابراین اگر دوست دارید ، به دنبال آن باشید! از من دور شود که تو را مهار کنم. اما به شخصه ، من از نظر رنگ ها و ظریف تر بودن در سطح طراحی ، و یک کیف نسبتاً یونیکس به دنبال چیزی هوشیارتر خواهم بود تا همسرم به دلیل یک کیسه پوشک خیلی نه است.

مقاومت
کیسه در هنگام باز شدن یا پر شدن تمایل به گونی ندارد ، بنابراین چیز خوبی است. اما قطعات فی کمی مورد نظر را رها می کنند و به نظر نمی رسد خیلی مقاوم باشند. چندین کاربر نیز شکایت کرده اند که مجبور به بازگشت کیسه های خود هستند زیرا قطعات فی شکسته اند (به خصوص برای بسته شدن). این ممکن است به دلیل نقص در ساخت باشد ، اما برای احتیاط بیشتر سعی کنید بار را بیش از حد نکنید. پارچه به خودی خود بسیار مقاوم نیست و به راحتی می توانید آن را با آویزان کردن روی یک شاخه بشکنید نه مثالی. به طور خلاصه ، این کیف است که با مواد ارزان قیمت ساخته شده است ، می بینیم که این برند به طراحی کیف برای اغوا کردن اعتماد کرده است.

راحتی حمل و نقل
Babymoov Baby Chic Changing کیسه تست شما می توانید این کیف را با دست یا روی ساعد با هر دو دستگیره مقاوم اما راحت و یا بر روی شانه با بند قابل تنظیم و پر شده بپوشید. کیف نیز بسیار خالی است ، به این معنی که اگر اشیای خیلی سنگین را قرار ندهید ساک وسایل کالرلند  ، همچنان باقی خواهد ماند.

مشکل این است که کیف به راحتی روی شانه نمی نشیند و بند قابل تنظیم همیشه نگه نمی دارد ، بنابراین او قبلاً خود را در سطح زانوها پیدا کرده است.

بهترین کیف پوشک برای راحتی والدین و نوزادان
مقاله به روز شده در تاریخ 04/12/19 16:40
به اشتراک بگذارید
برای تغییر کودک خود مهم نیست که در کجا حرکت می کنید ، ما مدل هایی راحت و کاربردی را انتخاب کرده ایم که بتواند از عهده آن برآید ، که هم برای خانم ها و هم خانم ها مناسب باشد. انتخاب ما بر اساس سبک ، رنگ و ظرفیت ذخیره سازی.

بهترین کیف و agrave؛ برای آسایش والدین و خانه ها © Orchestra تغییر دهید
انتخاب ما
بهترین کیف پوشک
کیسه تعویض Lässig
کیف تغییر Vertbaudet
کیسه کوله پشتی
کیف تغییر Babymoov
کیسه در حال تغییر
ظرفیت قابل حمل بزرگ کیسه
کیف تغییر badabulle
کیف تغییر قلعه قرمز
تغییر کیف ارزان است
در طول دو سال اول کودکتان ، باید حداقل وسایل ضروری زیادی را حداقل بخرید. برای حمل همه این موارد یک کیف پوشک بدست آورید! کیسه پوشک خود را بسته بندی می کنید؟ موارد متنوع با تغییر لباس ، پوشک ، لوازم آرایش ، بطری کودک یا میان وعده ، ک . به طور خلاصه انتخاب کیف پوشک شما مهم است زیرا پیدا کردن هرکدام از این لوازم جانبی قیمت ساک لوازم نوزاد  به سرعت و بدون مخلوط کردن همه چیز

بهترین کیف پوشک
بهترین کیف پوشک
بهترین
انتخاب
BACKPACK BAPPACK HAP TIM
45.99 دلار
SEE PRODUCTon آمازون
ظرفیت بزرگ: 55 لیتر
مناسب برای همه به دلیل uni
دارای 13 جیب و تشک در حال تغییر است
این کیسه در حال تعویض Hap Tim با داشتن ظرفیت بالا ، در حالی که سبک وزن است ، واقعاً مفید است. یونی ، برای ن و مردان جذاب خواهد بود. این کیف پوشک مجهز به بند شانه ، مانند کوله پشتی پوشیده شده است و به شما امکان می دهد دست های خود را برای پیاده روی آزاد کنید. با جیب های زیاد ، همه چیزهای کودک و همچنین والدین قابل ذخیره است. در بین این جیب ها ، بسیاری از آنها ایزوترمال هستند که بطری را گرم یا سرد نگه می دارد. کمی بیشتر: این کیسه پوشک ضد آب است.

محصول را مشاهده کنید
کیسه تعویض Lässig
کیسه تعویض Lässig
GREEN LABEL NECKLINE BAG، LÄSSIG BAG
129.95 دلار
SEE PRODUCTon آمازون
 این کیسه پوشک با فرم خود که مورد توجه قرار نمی گیرد ، اثبات می کند که تولید پایدار می تواند کیف های مدرن و شیک را نیز فراهم کند. بنابراین ، کیف گردنبند در رنگ های مختلف با کاربردها و بند شانه در چرم های ریز موجود است. در داخل ، راحتی معمول را پیدا می کنیم: تغییر تشک ، نگهدارنده بطری عایق بندی ، محفظه پوشک مرطوب و پوشش قابل جابجایی برای گلدان های کوچک. کیسه می تواند مانند یک کیف پول به پرسه زن وصل شود یا بر روی شانه حمل کند.

محصول را مشاهده کنید
کیف تغییر Vertbaudet
کیف تغییر Vertbaudet
کیف جیب ، VERTBAUDET
41.99 دلار
SEE PRODUCTon آمازون
تصویر بند توسط بند شانه یا 2 دسته.
باز بزرگ زیپ.
1 جیب پچ جلویی + 1 جیب زیپ دار در پشت.
داخل: 2 جیب پچ.
عرض 52 سانتی متر x ارتفاع 35 سانتی متر x عمق 12 سانتی متر (عرض 38 سانتی متر در پایه)

در کیف پوشک CIPU رومی
توسط CHLOE ، 27/02/2019

از زمانی که این مقاله را به شما قول داده ام! معروف! در کیف پوشک رومی و سوء تفاهم من از مادرانی که مانند قاطرها حداقل در سفر با کودک خود بارگیری می کنند. من هیچ وقت سرم را نگرفتم و هرگز خودم را ناآگاه ندیدم. بنابراین ، استثناهایی وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر رومی بیمار باشد ، من پیش بینی می کنم در صورت بروز مشکل تغییری انجام دهم ، اما به طور معمول اگر کودک شما آنچه را که برای او مناسب است بخورد و او هیچ نگرانی برای سلامتی نداشته باشد ، هیچ گونه نشت و رفلاکس ندارد. . بنابراین لازم نیست نگران آن باشید.
و به وضوح ، کیف پوشک روی وزن و درهم و برهمی نقش زیادی دارد. ما تمایل داریم که با گفتن "خوب ، یک کیسه بزرگ را راحت تر پر کنیم. اگر اتاق داشته باشیم" و تا زمانی که کیف از قبل سنگین باشد ، ما بیرون نمی رویم. ! ایده آل این است که یک قدم خیلی بزرگ و سبک انتخاب کنید. CIPU به وضوح تمام این خصوصیات را دارد. این یک کیسه فوق العاده سبک و سبز است که می تواند یک دسته بزرگ به آن اضافه شود تا بتواند بر روی شانه راحت بپوشد. این ماده از مواد بازیافتی ساخته شده است ، از این رو وزن سبک و جنبه محیط زیست آن که بلافاصله مرا اغوا می کند. به خصوص به عنوان زیبایی شناسی ، واقعاً خوب است. خلاصه ، من آن را دوست دارم!
فروشگاه الکترونیکی پس از داشتن مقوا در آسیا به تازگی در فرانسه افتتاح شده است.
و با کد CHLOEANDYOU20 ، تا 4 آوریل تخفیف 20٪ تخفیف در فروشگاه الکترونیکی CIPU دریافت کنید.

و اکنون ، اجازه دهید در مورد محتوای آن صحبت کنیم.

بنابراین ، اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید ، بطری است. قبلاً شیشه بود اما متأسفانه بعد از 3 استراحت که رومی در حال رشد است ، وقتی خانه خود را ساک لوازم خارجی  ترک کردیم ، مجبور شدیم پلاستیک را انتخاب کنیم. ما به پلاستیک خیلی پایبند نیستیم اما انتخاب زیادی نداریم و از این گذشته وزن بدتر هم نیست. کودک مام برای حمل و نقل عالی است!
• لایه های دوم باید. اگر فقط یک تفریح ​​بعد از ظهر نباشم ، به جزئیات نمی پردازم اما به وضوح با 10 لایه در هم نمی شوم. ما همانطور که در مقاله در مورد لوازم آرایش رومی توضیح دادم ، از پوشک جون استفاده می کنیم. ما همچنین همیشه یک بسته دستمال مرطوب از یک مارک مشابه را مصرف می کنیم. آنها برتر هستند!

کیسه تغییر cipu کودک

کیسه تغییر cipu کودک
• در مورد حمل شیر نوزاد ، همیشه مقدار کمی پودر را در یک شیشه شیشه قرار می دهیم. ما در دراز مدت جعبه های دوز پلاستیک ، خیلی سبز خرید نکردیم زیرا پلاستیک آسیب می بیند و دیگر به آن احتیاج نداریم. و در آخر اینکه ، آماده سازی دوزهای قبل یا در محل خیلی تغییر نمی کند. و کنار آب ، یا بطری خود را Black + Blum می گیریم که غالباً روی ما است ، یا از آنچه در سایت داریم استفاده می کنیم (در رستوران ، دوستان و غیره).

در مورد تشک تغییر سفر ، ما در شماره Smallable شماره 74 را انتخاب کردیم.

کیسه تغییر cipu

کیسه تغییر cipu کودک
• همیشه برای تسکین درد دندان خود به اندازه کافی ساک وسایل کودک ایرانی  تلاش می کند. از 3 ماهگی که او در حال دندانپزشکی است ، ما چندین محصول را آزمایش کردیم. شما همه چیز را در این مقاله می گویید.

کیسه تغییر cipu کودک

کیسه تغییر cipu

• از آنجا که رومی 7/8 ماهه بود ، ما این کیک ها را به او دادیم تا در رستوران مشغول ماندن او شود و البته او را خوشحال کند یا همراه با مزه کامپوته باشد. او آنها را دوست دارد ، به خصوص که در صورت درد دندان او را تسکین می دهد. حالا که او بزرگتر است  خرید اینترنتی ساک وسایل بچه ، آنچه را که می خوریم به او می دهیم ، او کیک های او را زیاد نمی خواهد. اما به وضوح ، من به شما توصیه می کنم که تست کنید ، این باعث صرفه جویی در وعده های غذایی با دوستان می شود و باعث خوشحالی آنها می شود! و البته ، من مشخص نکرده ام اما غذاهای او را می گیریم که اگر در حین وعده های غذایی او بیرون برویم ، خودمان را آماده می کنیم.

کیسه تغییر cipu

• و سرانجام ، ما به وضوح كتاب را می گیریم ، توسطcaz_a_pitchou و ك وی برای قدم زدن ساخته شده است. ما به ک اجازه می دهیم برای لحظات آرام مانند پرسه زن و البته اگر خارج از خانه نیست بخوابد ، مجاز نیست. او به خوبی توضیح داده شد و هرگز چیزی نگفت. وقتی او از خواب بیدار شد و ما او را در آغوش گرفتیم ، به او می گوییم "ك را در رختخواب می گذاریم" و بلافاصله او آن را برداشته و به رختخواب خود می اندازد. و همیشه یک کلیپ ک می گیریم تا از ریزش آن جلوگیری شود

در خیابان
• سمت اسباب بازی ، ما آن را متوقف کردیم ، قبل از اینکه او را حلقه دندان یا اسباب بازی دیگری برای جویدن بکشیم ، اما اکنون او اهمیتی نمی دهد و مخصوصاً با آنچه که در آن مکان پیدا می کند بازی می کند ، خیلی بیشتر است خنده دار!
به عنوان یادآوری ، با کد CHLOEANDYOU20 20٪ تخفیف ساک لوازم چیکو  این کیف زیبا فوق العاده سبک ، بلکه سایر کیف های دیگر را نیز از CIPU دریافت کنید

به امید اینکه این مقاله در خدمت شما باشد ، در صورت داشتن سؤال از این امر دریغ نکنید.
بوسه های بوسه

معرفی کیف های لوزام نوزاد با سایز های کوچک

کیف لوزام نوزاد یا کوله پشتی مخصوص نوزاد

مزایا و معایب کیف هایی نوزادی که به صورت کوله پشتی هستند چیست ؟

، ,تغییر ,یک ,کیسه ,های ,پوشک ,کیف پوشک ,، ما ,است ، ,او را ,باشد ،

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها