محل تبلیغات شما

خوشبختانه ، اکنون کیف لوزام کودک زیادی وجود دارد که از بین سبک های مختلفی از آن استفاده کنند - از لباس سنتی گرفته تا یک کیسه رسول بدنه تا کوله پشتی.

با پیوستن به این رده ها ، کیسه بوتیک و لوازم جانبی Dagne Dover به تازگی کوله پشتی Indi Diaper را منتشر کرد که یک نسخه کیف پوشک از کوله پشتی نئوپرن Dakota Dakota است. (همچنین Wade Diaper Tote نیز وجود دارد که اگر ترجیح دهید کیف دستی کودک با شکل سنتی باشد.) من آن را در یک استراحت آخر هفته اخیر با پسر 16 ماهه ام آزمایش کردم و با کیسه های بسیاری از جیب ها و ویژگی های خاص تحت تأثیر قرار گرفتم. .

این کیف حمل نوزاد با دو قلاب قابل جابجایی و ابتکار قابل حمل است که می تواند دستگیره های یک چرخ دستی را حلقه کند. از آنجا که کیف بسیار کالایی است ، شما هنوز هم باید وزن کودک و آنچه را حمل می کنید تعادل دهید. من پیدا کردم که حمل کیف در پشت من حتی هنگام فشار دادن به راه رفتن یا حمل پسرم در آغوش من بسیار راحت است.

کیف کاملاً بزرگ است و به راحتی همه چیزهای کودک شما را با فضای زیادی برای چیزهای شما یا وسایل موجود در شما به راحتی اجتناب می کند در طول روز بخرید یا از آنها بچسبانید. همچنین می توانید کیف را با رها کردن گیره های جانبی گسترش دهید تا آن را حتی بلندتر کند ، که برای مسافرتهای طولانی یا هواپیما مفید است.

یک کوله پشتی لوازم کودک کالرلند به راحتی می تواند به گودالی بدون کف تبدیل شود ، که مواردی را که هرگز دوباره دیده نمی شود ، می بلعید. کوله پشتی Indi Diaper سعی در جلوگیری از بروز این امر با برخی از ویژگی های طراحی هوشمندانه دارد. یک جیب خارجی برای آجر دستمال مرطوب وجود دارد که یک زیپ افقی دوم در قسمت بیرونی کیف دارد که به شما امکان می دهد در صورت نیاز یک دستمال مرطوب را بیرون بکشید. دو بند داخلی با کلیپ وجود دارد تا مطمئن شوید که کلیدها ، ک ها و اسباب بازی ها گم نمی شوند. همچنین یک نگهدارنده فنجان در داخل آن وجود دارد که یک بطری آب را از نوسان کردن آن دور نگه می دارد ، به علاوه یک آستین برای لپ تاپ یا کتاب و یک کیسه برای لباس های کثیف.

آنچه که من در مورد این کیف پوشک دوست دارم این است که به نظر می رسد کوله پشتی معمولی است و هم با سبک من و همسرم مطابقت دارد. این واقعیت که دارای یک اسلات برای دسته چمدان رولبویی است ، آن را به یک کیسه سفر مناسب برای بزرگسالان با یا بدون بچه تبدیل می کند. من قطعاً می توانم خودم را مدتها بعد از اینکه پسرم با پوشک استفاده کرد ، از آن استفاده کنم. | خرید در Dagne Dover>

استعدادیابی خرید اینترنتی با نبض است. ما را در توییتر دنبال کنید و برای توصیه های بیشتر و مطالب اختصاصی در خبرنامه ما ثبت نام کنید. در مورد یک محصول خاص کنجکاو هستید؟ به ما خبر دهید! فراموش نکنید که برای یافتن معاملات عالی از مارک های مورد علاقه خود ، سایت کوپن ما را فراموش نکنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر چیزی را در یکی از پستهای ما مشاهده کردید ، ممکن است Daily Beast سهمی از فروش را جمع کند.

اگر والدینی هستید که همراه کودک یا کودک خود همیشه در حال گذر هستید ، مطمئناً اهمیت داشتن یک کیف پوشک کوله پشتی را در دسترس می دانید. اگر به دنبال یک کیف پوشک کوله پشتی عالی هستید که بیشتر مومات شما را برآورده می کند ، اما حوصله حمل آن خیلی بزرگ نیست ، پس این راهنما در مورد بهترین کیف های پوشک کوله پشتی کوچک ۲۰۲۰ در انتخاب و خرید شما کمک خواهد کرد. روند.

در انتخاب کیف نوزاد ایرانی کوله پشتی برای نیازهای مسافرتی ، ویژگی های مختلفی وجود دارد. کاربردی بودن ، کاربردی بودن و فضای ذخیره سازی تنها برخی از مهمترین مواردی است که می توان در نظر گرفت. ما یک راهنمای خرید دقیق دقیقاً زیر بررسی درباره انتخاب کیف پوشک کوله پشتی در صورتی که این اولین بار است برای خرید یک کیف پوشک هستید ، داریم. ما به شما توصیه می کنیم که از طریق آن بخوانید زیرا به شما کمک می کند بدانید چه ویژگی ها و فاکتورهایی را که باید در یک کیف پوشک جستجو کنید.

اما اول ، بیایید به این ساك لوازم نوزاد کوله پشتی  کوچک در سال 2020 نگاهی بیندازیم و بدانیم که چرا آنها بهترین انتخاب ما هستند؟

یكی از چالش های رفتن به هر كجا با كودك كوچك ، مقدار كافی چمدان های مورد نیاز است. والدین ، ​​نوزادان و سرپرستان باید یک کودک ، یک کیف پوشک ، یک صندلی چرخ دستی یا ماشین و وسایل شخصی خود را نیز مدیریت کنند. توانایی داشتن هر آنچه که یک کودک ممکن است نیاز داشته باشد ، بسته بندی کاملاً راحت ، راحت و بدون دست داشته باشد می تواند یک نجات دهنده باشد.

کوله پشتی Bag Nation Diaper Bag با تسمه های چرخ دستی می تواند به عنوان کوله پشتی پوشیده شود ، یا از یک پرسه زن آویزان شده است ، و در هر صورت نگه داشتن دست و بازو برای سایر موارد و کارهای دیگر آزاد است. حتی بهتر از این ، این کیسه پوشک مطلقاً همه چیزهایی را که ممکن است شما برای مراقبت از کودک داشته باشید ، دارد. دارای 14 جیب ، مناسب برای همه چیزهایی که ممکن است شما نیاز داشته باشید ، یک تشک بزرگ با دوام بزرگ و یک کیسه کوچکتر مخصوص وسایل بسته بندی است. یکی از جیب ها برای گرم نگه داشتن بطری یا آب عایق بندی شده است. یک جیب اختصاصی برای دسترسی سریع به دستمال مرطوب و پیوستن به صفحه کلید قابل تمدید دارد.

کوله پشتی کیسه ای پوشک خود از جنس پلی استر مقاوم در برابر آب سبک وزن و دارای دوخت بدون اصطکاک ساخته شده و دارای BPA و فسفات است. دارای پنل پشتی خالی با تسمه های شانه ای ارگونومیک طراحی شده برای راحتی طولانی مدت است. حتی دارای ضمانت مادام العمر است.

طرفداران

سبک و راحت برای حمل
شکل ساده به عنوان کوله پشتی یا در هنگام استفاده از یک کالسکه
به نظر می رسد کوله پشتی با کیفیت بالا است ، و مانند کیسه پوشک نیست
ساخت و ساز با دوام
هر آنچه را ممکن است در اختیار شما قرار می دهد

معرفی کیف های لوزام نوزاد با سایز های کوچک

کیف لوزام نوزاد یا کوله پشتی مخصوص نوزاد

مزایا و معایب کیف هایی نوزادی که به صورت کوله پشتی هستند چیست ؟

، ,یک ,پشتی ,های ,کوله ,پوشک ,کوله پشتی ,کیف پوشک ,وجود دارد ,دارد که ,ممکن است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها